Domů

Rozšiřte si své vzdělání o jeden z našich kurzů

Rádi byste získali vzdělání umožňující výkon profese asistenta pedagoga či završili masérský kurz platným certifikátem?

Baví Vás práce s dětmi a rádi byste si splnili sen stát se učitelkou v mateřské školce, vychovatelkou ve školní družině či pedagogem volného času?

Vystudujte dvouletý pomaturitní obor Předškolní a mimoškolní pedagogika na naší škole. Výuka probíhá jen jednou týdně ve všední den, a to nejdříve od 12:30.

Asistent pedagoga

Absolvent je připraven k výkonu činnosti pedagoga v pomocných výchovných pracích ve škole.

Masérský kurz

Chcete pracovat nebo podnikat masérských a regeneračních službách? Tak to je masérský kurz pro Vás

Zdravotník zotavovacích akcí

Získejte v našem kurzu potřebnou kvalifikaci pro funkci zdravotníka na tábory, školní zájezdy, akce, výlety nebo skupinové akce.

Průběh studia

Naše studium 

Dny otevřených dveří

Naše DOD probíhají on-line formou, a to vždy od 16:00 ve dnech:

Těšit se můžete na informativní rozhovor s vedoucí oboru, paní Bc. Pavlou Fritzscheovou, která Vám naši školu a především nabízený obor představí. Samozřejmostí je také prostor pro Vaše dotazy.

Přijímací řízení

Každý rok se těšíme velkému zájmu uchazečů a právě proto Vám doporučujeme v případě zájmu o studium zaslat přihlášku co nejdříve. Přijímací řízení se spouští již v lednu a je pravidlem, že do března bývá kapacita naplněná.

Kritériem pro přijetí je maturita z českého jazyka, volná kapacita a dále je přihlíženo k motivačnímu dopisu.

Přijímací zkoušky se u nás nekonají.

Požadavky k přijetí

Před nástupem ke studiu nemusíte umět hrát na hudební nástroj, ani mít znalosti z odborných předmětů, které zde vyučujeme. Vše je přizpůsobeno tak, aby Vás vše potřebné od úplných základů naučili naši vyučující, kteří jsou odborníky z praxe.

Průběh studia

Naše studium je upraveno pro studentky a studentky tak, aby kromě studia zvládali také své pracovní a rodinné povinnosti. Na věku a ani předchozím studovaném oboru nezáleží.

V rámci studia se také setkáte s povinnou praxí, která činí celkem 6 týdnů a je možné ji plnit během celých dvou let.

Závěrem studia Vás čeká maturitní zkouška ze 3 odborných předmětů, nečekají Vás zkoušky z českého jazyka a ani matematiky.

Reference absolventů


Notice: Undefined variable: aggregate_rating in /DISK3/www/3879/mills.cz/www/wp-content/plugins/testimonial-free/src/Frontend/Helper.php on line 247

No testimonials found

Proč si vybrat právě Mills

Kurz asistenta pedagoga se zahajuje nejdříve v pátek v 16:30 a další studijní dny jsou určeny na soboty a neděle. Konkrétní ukázky časů můžete najít u daného kurzu, a to u již probíhajících či nastávajících termínů.

Naši učitelé ví, o čem mluví. Jsou to lidé s dlouholetými zkušenostmi z terénu. Jejich přednášky jsou opřené o každodenní praxi.

V rámci Kurzu asistenta pedagoga získáte kromě potřebné teorie také praxi, díky které můžete rovnou začít pracovat, aniž byste museli být znovu zaškolováni a zbytečně tak prodlužovali dobu, než si konečně splníte svůj sen.

Absolvent vzdělávacího programu je připraven k výkonu činnosti asistenta pedagoga, který vykonává přímou pedagogickou činnost spočívající v pomocných výchovných pracích ve škole, školském zařízení pro zájmové vzdělávání, ve školském výchovném a ubytovacím zařízení, ve školském zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy, nebo ve školském zařízení pro preventivně výchovnou péči.

Netrapte se stresem, že nemáte ukončené středoškolské vzdělání maturitní zkouškou, k nástupu do našeho kurzu stačí ukončené základní vzdělání.

Nabídka pracovních příležitostí mimo školu
Úřední deska

Napište nám

Seznamte se s naším oborem blíže

Ⓒ 2018 Celoživotní vzdělávání MILLS | Webové stránky vytvořilo Než zazvoní